Biznesam

Sveicināti!

Paldies, ka Jūs izvēlējāties TELENET uzņēmumu.

Lūdzu izlasiet vai apskatiet mūsu video aicinājumu

Pirmatnējā pasaulē izdzīvo stiprākais – tā ir dabiskā atlase.

Mūsdienīgajā pasaulē spēks tiek aizstāts ar informāciju un tās saņemsanas – nodošanas ātrumu.

Novilcināšanās biznesā ir līdzvertiga nāvei, jo reizēm liktenīgus lēmumus jāpieņem skaitītās sekundēs, pie tam, nezaudējot paškontroli.

Tā kā grūti to saglabāt, kad atkal nav sakaru...

Uzņēmums TELENET, kam ir 8 gadu pieredze veiksmīgos biznesa risinājumos, piedāvā visvairāk izplatītos, lielātruma, uzticamus un stabilus risinājumus drošai datu pārraidei. Mūsu uzņēmuma speciālisti nodrošina objektus ar tādiem pieslēgumiem, kā DSL, FR, SAF, LMDS и Cisco Aironet.

Dotajā brīdī TELENET pieder optiskās maģistrāles vairāk kā 250 km garumā, kuru tīkla pārklājumu mūsu uzņēmums nemitīgi palielina un paplašina, kā rezultātā TELENET var piedāvāt datu pārraides atrumu līdz 10Gbit/s.

Mēs piedāvājam pakalpojumus kā mazajiem uzņēmumiem un organizācijām, tā arī lielām kompānijām. Mūsu prioritāte ir individuāla pieeja katra klienta problēmu risināšanai, tāpēc TELENET speciālisti veiks esošo un iespējamo problēmu analīzi un sniegs JUMS konsultācijas par visiem iespējamiem jautājumiem, kas saistīti ar Internetu un telefoniju. Nav šaubu, ka mēs JUMS piemeklēsim pašu piemērotāko un optimālāko variantu.

Mēs cienām ilglaicīgu sadarbību ar mūsu klientiem un vienmēr spēsim piedāvāt optimālas cenas un pašus efektīvākos tehniskos risinājumus, svaigākās idejas un sniegt bezmaksas konsultācijas.

Uzņēmuma TELENET klientu uzticības pamats ir ilglaicīga un efektīva sadarbība. Lai klientam nebūtu nekādas galvassāpes.

Mēs šodien ar lepnumu varam piedāvāt JUMS labākos inovatīvos kompleksos risinajumus datu pārraides jomā liela ātruma interneta, video telefonijas un ciparu televīzijas HD standarta segmentos.

Mēs palīdzēsim JUMS saņemt lielāku gandarījumu no dzīves riezē saņemot arī peļņu.

Pieslēdzieties veiksmei – nebtremzējiet!

Video atsauksmes